pomiń nawigację

ilustracja

Organic - Farma Zdrowia

Jesteśmy pierwszą i największa w Polsce siecią samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi. Posiadamy 21 sklepów w 9 miastach Polski. Zakupy w ORGANIC Farma Zdrowia robi już prawie 1 milion klientów rocznie.

Sprzedajemy ekologiczną żywność, ekologiczne kosmetyki oraz ekologiczne środki czystości – w sumie posiadamy w ofercie ok. 4,5 tys. artykułów, w tym najlepsze krajowe i europejskie marki organic. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna. Nasze produkty zostały wytworzone bez użycia sztucznych: nawozów czy środków ochrony roślin. Nie zawierają chemicznych substancji konserwujących.

Jesteśmy partnerem dla ponad 100 dostawców, z których połowa to firmy rodzinne. Mamy największą w Polsce siłę zakupową i zawsze gramy fair. Ludzie branży, producenci i dostawcy przyznali nam tytuł najlepszej sieci 2012 na ORGANIC Marketing Forum. To wielkie wyróżnienie – jest to największa, doroczna konferencja sektora żywności i produktów eko w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy wizytówką Polski. Na zaproszenie organizatorów największych targów żywności ekologicznej na świecie BioFach 2012 eksperci ORGANIC Farma Zdrowia reprezentowali polski rynek podczas specjalnej konferencji dla firm i mediów z całego świata.

Zakupy w ORGANIC Farma Zdrowia można dokonać również online. Posiadamy delikatesy internetowe: www.ekosfera24.pl, które oferują największy w sieci asortyment produktów ekologicznych w kraju.

Spółka Organic Farma Zdrowia S.A. jest notowana na rynku NewConnect. W pierwszym półroczu 2012 osiągnęła sprzedaż na poziomie ok. 19 mln zł. Oznacza to wzrost o 20% w porównaniu do analogicznego okresu w roku ubiegłym (poczytaj więcej o naszych wynikach finansowych). Spółka posiada udziały w Green Way Sp. z o.o (Green Way, Food For Life i Vegemania), Bio Planet Sp. z o.o., jest także właścicielem Eko-Wital Sp. z o.o.

Przejdź na stronę http://www.organicmarket.pl/